دو سریال جذاب با محوریت آخرامان» و زامبی» ساخته شده است که یکی از دیگری جذاب تر است:

1. سریال مردگان متحرک
  2. سریال ترس از مردگان متحرک

فضا و شرایط هر دو سریال، و نیز جزئیات و جلوه های ویژه و. تقریبا مشابه است. منتهی به لحاظ داستانی و مضمون سریال، از نظر من تفاوتی 0 درجه ای وجود دارد.

اگر این دو سریال را ندیده اید پیشنهاد می کنم با ترس از مردگان متحرک شروع کنید: Fear the Walking Dead

پس از اینکه این سریال را دیدید سراع مردگان متحرک بروید: The Walking Dead

مضمون سریال ترس از مردگان متحرک را اگر بخواهم خلاصه کنم می شود کمک به دیگران!

اما مضمون سریال مردگان متحرک را اگر بخواهم در چند کلمه خلاصه کنم می شود ترس و هیجان!

بنابراین اگر ابتدا سریال ترس از مردگان متحرک را ببینید، و با فضای سریال آشنا بشوید، و شخصیت های سریال را بشناسید، جذابیت های سریال مردگان متحرک چند برابر خواهد شد.

درباره اینکه این سریال ها و به طور کلی فیلم های زامبی محور با چه هدفی ساخته شده در آینده چند خطی خواهم نوشت.

چراکه معتقدم هر کسی از زاویه نگاه خود ممکن است حقایق و نکاتی را ببینید که دیگران ندیده اند.

به همین جهت جدای از نقدها و مطالبی که درباره این دو سریال نوشته شده، و سخنرانی هایی که وجود دارد، من هم تلاش می کنم تا چند کلمه ای از این سریال بنویسم.

اما به طور خلاصه چند نکته را تیتروار مطرح می کنم:

1. ویروس منتشر شده در همه سریال ها و فیلم های زامبی محور اسلام» است.
  2. زامبی ها مسلمانان هستند. ذهن مسلمانان مانند زامبی ها فاسد شده و دچار مرگ و جمود فکری شده اند و اصلاح پذیر نیستند.
  3. تنها راه از بین بردن زامبی ها غیر فعال کردن مغز آنهاست! در حقیقت مرگ اندیشه مسلمانان را می کشد.
  4. هدف و محور جنگ نرم امروز استکبار، نظام سلطه و رسانه های صهیونیسم جهانی حول محور از بین بردن عقاید مسلمانان تنظیم شده است.
  5. گسترش ویروس در سرتاسر جهان در حقیقت اعتراف به گسترش اسلام در کل جهان است. این معنا در قرآن کریم متبلور شده است: لِیُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ کُلِّهِ» (توبه، 33)

به لطف خدا در آینده ای نزدیک به شرح موارد فوق با استناد به بخش های مختلف در دو سریال یاد شده خواهم پرداخت.

فیلم فارسی های هالیوود! (نفدی به فیلم 28 هفته بعد)

نمایش اوج حماقت انسان در فیلم جنگ جهانی زد! (word war z)

نمایش حماقت انسان در فیلم جنگ جهانی زد! (word war z)

درباره سریال مردگان متحرک و ترس از مردگان مترحک!

درباره سریال مضحک تابستان سیاه! تقلید کودکانه ای از مردگان متحرک!

وهابیت و تحریف کتاب های روایی + ویدئو

نقدی به فیلم زامبی محور هشتگ زنده Alive 2020

سریال ,مردگان ,متحرک ,های ,ها ,کنم ,مردگان متحرک ,ترس از ,از مردگان ,سریال مردگان ,دو سریال ,سریال مردگان متحرک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی hekayat-b اطلاعات عمومی ویکی فرشته tandiskhyal yasmusic2010 wikimediafoundation یوزرنیم پسوردهای نود 32 آموزش رویت مپ Revit MEP معرفی فیلم های جدید ایرانی و خارجی shabhayemahtabiyetabestan